Utblåsning
Skrive av Neocrusader tys, 22/07/2008 - 15:22
I dag fikk jeg ånden over meg og skulle oppdatere virusen min med siste software.
Man skulle tro jeg hadde lært etter sist gang jeg oppdaterte noe på maskinen, og alt røyk rett vest.
Neida, nå står alt i syv steiner takket være en vill protest fra mLAN-systemet og MIDI-driverne ser ut til å ha gått til skogs.
Hvorfor? HVORFOR?? Hver gang jeg hooker på noe nytt i studioet, installerer en app, oppdatering, whatever, så klikker hele faenskapet.
I slike stunder misunner jeg dere som fikk vokse opp med CV-gate
»
- Neocrusader's blog
- Logg inn eller registrer for å skrive kommentarar.


virus
åssen virus har du? C? Jeg oppgraderte OSet på min for en god stund siden, var null problem. Men det funker vel å resette den på et vis til factory settings?
Access forumet gir deg nok svar på problemet ditt :)
-----
808
Har den TI-saken. Oppdaterte
Har den TI-saken. Oppdaterte fra 2.5 til 2.7 og da begynte problemene.
Fjernet alt, reinstallerte den til 2.5 = Funker brillefint.
Prøvde på nytt med 2.7 = Full kræsj.
Men jeg mistenker problemet å være at den aldri helt har likt å synce vis á vis med mLan..
Hva slags sequencer bruker du ?
Eneste måten jeg fikk Cubase SX 3 stabilt på var å fjerne det aller meste inkludert nettverk, brannmur og antivirus.
Praktisk talt stabilt som ett fjell.
På min PC takler ikke Cubase en eneste jævla forstyrrelse fra andre programmer.
I take pictures: http://picasaweb.google.com/JoonGoii
Bruker logic 7.2 Har ikke
Bruker logic 7.2
Har ikke fått meg til å oppgradere til 8 enda, fordi jeg er som sagt veldig skeptisk til oppgraderinger :P
Har en macpro, så stabiliteten er det ikke noe gærnt med. Den flyter som ei fin skute, sjøl fullpakka med softsynths og alt mulig anna ræl.
Men det løste seg, jeg avinstallerte alt sammen og gikk tilbake til forrige firmware, så nå funker det i det minste. Jeg laster ALDRI ned en betaversjon igjen. Ikke uten ei flaske whiskey i umiddelbar nærhet.
heheh.. Kjører Logic 7.2
heheh.. Kjører Logic 7.2 selv, har ikke hatt noe problem med virusen min, utenom at den får "midi hang" noen ganger.. sjekk Access forumet, de ordner problemet ditt lett :)
-----
808
En genial løsning!
Jeg har en kjempegod løsning på Virus-problemet ditt:
!GI DEN TIL MEG!
:-D
--------------------------------------------------------------
www.myspace.com/bariuz
www.myspace.com/cyberdyneclub
www.myspace.com/blackcomedymetal
www.myspace.com/hypnodrift
--------------------------------------------------------------
Selvsagt, at jeg ikke tenkte
Selvsagt, at jeg ikke tenkte på det før :p