Dark Side of the 80s vol 4
0 kjem; 3 anbefaler; 1 kjem kanskje
Da var tiden kommet til vår tradisjonelle 80-talls kveld og sommeravslutning.
Foregående kvelder har vært braksuksess, og vi satser på at denne kvelden blir minst like bra.
Fredag 25. juni presenterer Gotham Nights vol. 4 av Dark Side Of The 80s.
Vi oppfordrer folk til å dresse seg opp i 80-talls outfit, men dette er ikek noe krav for å få komme.
De beste antrekkene vil bli premiert med en goody-bag bestående av fabelaktig Voltaire-merchandise og limited edition Gotham Nights jubileumstrøye av fritt valg.
Så finn frem Ball-genseren, tupper håret, ta på deg neon-sminken og 'party like it's 1985 all over again!'
Gjeste-DJ Karius vil servere syrlige 80-talls perler så det verker i tenna, i tillegg til Gotham Nights egne DJer Perkybat, Demonica og Soulmachine.
Forvent deg kjente, glemte og ukjente perler fra det alternative 80-tallet. New wave, post-punk, synthpop, industri, cold wave, new romantic, goth rock, batcave, minimal synth, indie m.m.
Fredag 25. juni 2010
Skuret Bar og Scene
Christian Krohgs gt. 2
Oslo
ID: 20 år
Cc: 30,- før 23.00 og 50,- etter 23.00.
Kl. 21.00-03.00



Spilleliste
For en anelse om hva som kan komme av musikk kan du klikke på linken for spilleliste fra i fjor.
Det er en annen DJ sammenseting i år, men du får en ide.
Starter sært og blir en hitparade. (Baetylos første set fra i fjor går jeg utfra det ikke er mye kjent for de fleste, men akk så bra)
http://www.gothamnights.com/playlists/dark-side-of-the-80s-vol-3-26-june
Hasj fører til batikk