bonk sin blogg
Trenger ny musikk
Skrive av bonk sun, 25/01/2009 - 21:04Jeg trenger ny musikk. Noen tips?
Jeg liker det meste, så kom med forslag!
Hvor er samplingen tatt fra?
Skrive av bonk sun, 19/10/2008 - 23:13Jeg har gått i noen uker nå og irritert meg grønn over at jeg ikke finner ut hvor samplingen i Hate This fra Grendels Harsh Generation kommer fra.
Kan noen hjelpe meg? Ja?
Rom til leie i Oslo
Skrive av bonk tor, 11/09/2008 - 19:33Ja, da har Ren innsett at det er vanskelig å leve i Norge, og drar tilbake til utlandet han kommer fra.
Så jeg trenger en roomie. Ganske kjappt. Han har betalt husleia ut september, så fra 1. oktober er det ofisiellt ledig. Han drar 15. september, så i teorien er rommet ledig allerede da.
Copy/paste av annonsen på hybel.no:
Leiligheten er på 85 kvm og fullt møblert. Stort kjøkken, bra stue, separat dusj og toalett. Ligger i 1. etasje, men rommet som er ledig vender ut mot rolig bakgård. Rommet er ca 12 kvm og umøblert, men med et skap.
Silent Disco
Skrive av bonk tys, 12/08/2008 - 17:02http://en.wikipedia.org/wiki/Silent_Disco
Dette vil jeg oppleve en gang. Virker utrolig kult! :D
Være med på nyttår i Berlin?
Skrive av bonk tor, 31/07/2008 - 22:29Tyfus og jeg fortsetter vår nyttårsaften rundtur, og tenker oss til Berlin i år.
Noen som er med?
Vi vet ikke hva som skjer der da, men det skjer garantert noe kult.
Tjobing!
Trygt igjen
Skrive av bonk laur, 26/07/2008 - 15:42Da erklærer jeg leiligheten trygg og ren igjen.
Sitter igjen med én LP, én cd, én bag, et skjerf, en jakke og et par sko. Skulle nesten tro at det var en som ikke hadde dratt enda. Vet hvem eierene til alle disse tingene er i det minste. Eierene vet sikkert også hvem de selv er, og får kontakte meg om de ønsker noe av dette tilbake.
Absolutt alt med alkohol er vekk, og jeg er sliten.
Yeh.
Edit: Har også en sovemaske det står See No Evil på. Litt usikker på hvem den kan være sin.
The big showdown
Skrive av bonk fre, 22/02/2008 - 08:32I kveld skal da denne rare "kunstgruppa" jeg liksom er med i vrikke rumpe på by:larm >_<
Jeg skal ikke på scenen, men jeg gruer meg som en unge som vet at noen skal stjele godterie OG at man skal til tannlegen.
Uansett. Om du har by:larm pass, så skal In Suspenso opptre klokka midnatt i kveld på rockefeller. Rett før Animal Alpha. Så kom og se! (Men ikke fortell meg hva du syntes, fordi jeg tør ikke se på selv og vil helst ikke vite åssen det gikk for jeg er alt for nervøs)
Baj.
Ferdig fløtta
Skrive av bonk sun, 16/12/2007 - 15:49Hurra!
Nå sitter jeg helt alene i verdens største og minst innreda leilighet.
Det er litt kaldt og mørkt, og egentlig litt ensomt. Men det går over etter nyttår for da kommer Jarlemann og bor på det andre rommet! Jeg har jo også tyfusen min 2 etasjer opp, da. Skal opp der etterpå og spise et eller annet, må bare summe meg litt etter gårsdagens festing.
Var på Cyberdyne. Var gøy selv om det nesten ikke var mennesker der. Alle var vel på julegotham tenker jeg. Menmen, alle kan jo ikke være over alt hele tiden.
1 roms leilighet i Oslo trengs + 2 chinchillaer gis bort
Skrive av bonk laur, 17/11/2007 - 10:56Er ikke noen som har en sånn en i baklomma å låne meg? Eller kanskje noen som kjenner noen som kjenner noen som har en? Eller noe?
Er i en plutselig mangel på sted å bo (bor hos eksen men det kan jo bli litt rart etterhvert), men det er fryktelig lite ute på leiemarkedet nå. Vil ikke bo sammen med noen etter at jeg har bodd i flere møkkete og ekle kollektiver, vil heller prøve å passe på meg selv litt (selv om jeg egentlig syntes det er skummelt å være alene hjemme).


Nye kommentarar
5 veker 3 dagar ago
1 år 33 veker ago
1 år 33 veker ago
6 år 26 veker ago
6 år 28 veker ago
6 år 33 veker ago
7 år 14 veker ago
7 år 17 veker ago
7 år 27 veker ago
7 år 35 veker ago